.: Paginae :.

2009-02-01

Blýská se na lepší časy!

Po tom, co jsem si zanadával, asi čekáte něco jinýho, než co příjde...

Už nějakou tu chvíli zkoušíme s tulenící svoje nervy a navlíkáme juniora do slipů namísto do plenek. Ženuška slítala celej Náchod a dokázala nemožný - sehnala slipy s autem (!). Takže jsme prckovi nakázali, že musí včas zahlásit, že se blíží povodeň, abychom ho mohli odchytit a posadit na hrnec (páč jinak by auto mělo vodu v karburátoru a nejezdilo by, indeed :-).

Dneska u nás byla matka, hrdá to babička, aby torpédo pohlídala po čas naší uklízecí mánie. Btw, po necelým roce se mi konečně povedlo vyvrtat dvě díry do zdi nad piánem, zasádrovat tam hmoždinky, zašroubovat do nich vruty a pověsit na ně poličku. Což mi připomíná, že jsem se ještě neodměnil, jdu si nalejt sklenku ;-)

Nicméně, abych neodbíhal od tématu - z počátku se nám ta slipečková záležitost moc nevedla, byť mírné zlepšení nastalo uplácením lentilkama za "čuri kačeně" (má na nočníku kačenu - místo jako stvořený pro vodního ptáka, wtz!). Nicméně zatím se mu nedařilo oznámit nám včas svůj úmysl otevřít stavidla, takže auta visela co chvíli na topení (byť velikost mokrých skvrn se postupně změnšovala)... Až do dnešního večera:

Byli jsme tou dobou se ženuškou na mši (po dlouhý době jsme z ní taky měli i duchovní zážitek!) a když jsme se vrátili, babička nám hrdě oznámila, že prcek nejen, že si řek' o nočník, ale že to udělal včas a tudíž autíčko na slipech je i nadále funkční :) Tak jsme ho chválili a chválili, až jsme se pak dozvěděli, že mu babi ze samý radosti zapomněla dát lentilku... Chudák Pavlov se otáčí v hrobě...! ;-)))

5 komentářů:

 1. Anonymous2/2/09 11:56

  Ty...to umíš vždycky tak dobře podat :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tož vás vítáme v klubu! A co prcek těší se na prcka nebo to nijak zatím neprožívá?

  OdpovědětVymazat
 3. abu......diky! Myslim, ze prcek se na prcka tesi, obcas mu pres brisko cosik povida a mazli se s nim. Ale jestli to chape, to samozrjeme netusim...

  OdpovědětVymazat
 4. :-)) vidim ze zapojit treti (ctvrtou...etc) osobu do vychovy ma sve nesporne klady

  OdpovědětVymazat

Mazat komentáře nehodlám, výjimky však tvoří vulgární a off-topic komentáře!